Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, zastanawiam się nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę średniej wielkości salon z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na początek pragnę być wysoko na frazę meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Trzeba tylko pozyskiwać odnośniki do strony i czekać na pozycję. Natomiast zastanawia mnie jedna rzec, jak to działa że moja strona będzie wysoko a inni nie. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Cześć. Posiadasz bardzo optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Żeby było to takie banalne: budujemy linki i pozycjonowana strona jest na samej górze wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Faktem jest, że masz poprawnie zaprojektowaną stronę WWW. Także twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Ale to za mało aby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Samo linkowania strony to nie wszystko. Trzeba mieć wiedzę jakiego rodzaju odnośniki utworzyć do pozycjonowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Też ważne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz ich za dużo, strona otrzyma filtra. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Również powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie linku to początek. Ważne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości