Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Kielce. Mam problem z trzy letnią pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma prać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać i po niedługim czasie wyświetlają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o sprawdzonych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Witaj, czy sprawdzałeś firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam sporo serwisów, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki LG, może już kiepsko wypaść przy urządzeniach innej firmy. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla pralki Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Witaj, jak oglądałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Znajdziesz sporo fachowców, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poszukaj komentarzy w Internecie na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość