Potrzebuje dobrego stolarza, który robi zabudowy meblowe na zamówienie

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje dobrego stolarza, który robi zabudowy meblowe na zamówienie

Postautor: tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31

Cześć, właśnie kończę budowę naszego wymarzonego domu. Mam już właściwie prace wykończeniowe za sobą. Zostały mi jeszcze tylko meble. Wspólnie z narzeczoną doszliśmy do wniosku, że optymalnym rozwiązaniem będą zabudowy meblowe na zamówienie. Wiadomo, więcej w nich przestrzeni i można je dopasować do posiadanych pokoi. Potrzebujemy dobrego stolarza, który jest w stanie zaprojektować takie zabudowy meblowe w miarę korzystnej cenie. Jakieś sugestie?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Poszukuje dobrego stolarza, który robi meble na wymiar

Postautor: adamniczyj » 24 maja 2016, 13:41

Witaj, jeśli nie znalazłeś żadnego stolarza poprzez polecenie to możesz podzwonić do tych fachowców: https://ventana-okna-drzwi.pl/2022/11/15/jak-dobrac-odpowiednie-banki-chinskie-antycellulitowe-aby-mozna-bylo-zobaczyc-szybko-skutki-ich-dzialania/ - na tym portalu www jest bogata obszerna baza stolarzy z całej Polski. Na pewno coś wyszukasz dla siebie. Jeśli nie to musisz popytać sąsiadów w twojej okolicy. Na 100%, u kogoś były wykonywane meble na wymiar. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Potrzebuje dobrego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

Postautor: tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44

Jeśli już naprawdę nikogo nie możesz znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to przejdź się do domów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na bank ci pomogą.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość