Certyfikowany gabinet masażu w Warszawie

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Certyfikowany gabinet masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:08

Witam wszystkich na forum. Posiadam kłopot związany kręgosłupem i potrzebuje sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż relaksacyjny. Posiadam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Ostatnio byłem także z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z pracy nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, ale jak znam życie tylko nieliczne mają w swojej ofercie masaże lecznice na właściwym poziomie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Profesjonalny gabinet masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Witaj. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki masz kłopot. Również miałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę certyfikowani specjaliści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja zazwyczaj wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na kłopoty dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do zbliżonych gabinetów w stolicy. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może bieganie lub nabycie jakieś bieżni do domu? To również pomaga.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość