Czy ktoś może polecić rzetelną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może polecić rzetelną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, poszukuje ekipy ślusarzy do zamontowania balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Chętnie wybrałbym firmę z polecenia. Ale takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o podanie namiarów na dobrych wykonawców. Najlepsza byłaby brygada z okolic stolicy. Lecz jeśli ktoś zna fachowców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich ofertami. Za pewne będą troszkę mniej kosztowni niż wykonawcy z Warszawy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś może polecić rzetelną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Witam kolegę. To jasne, że szukasz rzetelnej ekipy. Najlepsza była by z polecenia. Ale skąd przekonanie, że tu otrzymasz prawdziwe namiary na dobrych wykonawców. Przecież każdy jest w stanie powiedzieć co chce na tej stronie. W Internecie jest sporo stron, które posiadają bazy fachowców. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i komentarze od poprzednich kontrahentów. Ja bym tak poszukiwał firmy. A jeśli chodzi o polecenie fachowca to będzie ciężko. Ja wpisałem w Internecie i mam kilka interesujących stron www. Pierwsza z brzegu ma bardzo ciekawe wykonania , z których klarownie wynika, iż ekipa zna się na rzeczy. Wybierz sobie paru wykonawców, a później wpisz ich dane w wyszukiwarce i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z wykonawców jest godny uwagi i należy go wybrać do współpracy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości