Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, posiadam zakład krawiecki z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Teraz biznes kręci się o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mogę za darmo dać reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/03/20/modele-anatomiczne-w-najlatwiejszych-sumach-na-naszym-rynku ale nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, lecz jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jak jesteś w stanie gdzieś umieścić za friko reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, natomiast obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu masz krawców. Przecież ludzie szukają teraz wyłącznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich przyszłych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i daj tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość