Oszczedne strony internetowe Warszawa

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Oszczedne strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to jeszcze dobry wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze kwestię budżetowych stron internetowych trzeba przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza z nich to określenie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania budżetowych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i precyzyjne napisać czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybrane do porównania hasło strony internetowe żeby dowiedzieć się na jakie oferty stworzenia strony internetowej możemy liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda także u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jak już dostaniemy oferty na stworzenie strony internetowej to trzeba wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko ceną stworzenia strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie zawierała indywidualny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość