Wideodomofony - jaki wybrać?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jaki wybrać?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Witam. W krótkim czasie muszę zakupić domofon, jaki umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się niemniej jednak czy postawić na tradycyjny domofon czy prawidłowiej kupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, ale jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które nieraz podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, wskutek tego pewnie lepiej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://bosit.pl ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:43 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Witam. W ostatnim czasie sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i również nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują dużo więcej aniżeli szablonowe domofony, a jakkolwiek przyzwoiciej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najistotniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, w związku z tym dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj trafnego i stosownego modelu, a nie musisz żałować własnego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość