Porywające właściwości - olej marula

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Porywające właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Hej. Uwielbiam dbać o własną skórę oraz ciało, wskutek tego też wielokrotnie przeczesuję internet w poszukiwaniu innowacyjnych kosmetyków. Ostatnio spotkałam się z olejem marula. Nie wykorzystywałam go przenigdy, jakkolwiek podobno ma fenomenalne właściwości, które wpływają korzystnie na dużo detalów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a niezmiernie zależy mi na jej poznaniu, gdyż nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula to proszę o wszystkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Doskonałe właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Hej. Wykorzystuję olej marula od kilku miesięcy. Również na początku miałam pewne wątpliwości co do jego działania, lecz zaryzykowałam oraz nie żałuje. To zgodność z rzeczywistością, że ma on wybitnie duże zastosowanie i korzystnie działa na włosy, cerę, skórę oraz paznokcie. Stosowałam go również będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest znakomicie nawilżona oraz elastyczna, a także gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości