Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/31/czym-dokladnie-jest-terapia-wisceralna-oraz-jak-chcemy-ja-zrobic/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, bo zastanawiam się czy to profesjonalne miejsce dla mnie. Lubię poznawać innowacyjnych ludzi oraz proponować im dany towar. Mam również znaczące doświadczenie w tej dziedzinie. Mimo to wyspa to nie to samo co szablonowy punkt sprzedaży. Zastanawiam się, w takim razie czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Hej. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Oczywiście masz mniej miejsca, więc siedzisz czy też stoisz, jednakowoż możesz też urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, więc niezmiernie męczące. Do tego nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz z reguły kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli ubóstwiasz ludzi to prawidłowo bowiem w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezmiernie niemało osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości