Dobra firma z kruszywem w okolicy Koła

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Dobra firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Dzień dobry. Potrzebuje sprawdzonej firmy z okolicy miejscowości Koło, która ma w swojej ofercie kruszywo budowlane. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od kumpla nasłuchałem się dużo rzeczy, w jaki sposób żwirownie kantują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo gorszej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało zakupione. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń 60 ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się iż kruszywa było mniej o 20% niż zamówił. Więc różnica jest i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Niedroga firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda firma oszukuje. Ale masz rację, że jest sporo ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może zweryfikować rzeczywistej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na działkę. Ja brałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to nieduża żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Towar mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zamówiłem 80 ton, które wg moich wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości