Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Kiedyś nawet pracowałem w przedsiębiorstwach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z powodzeniem realizowały wdrożenia platform towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego czasu minęło już dużo lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w Polsce. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej materii i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na sukces?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Cześć. Wg mnie zabierasz się nie od tej strony do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje platformy towarowe to troszkę za mało aby na tej podstawie zakładać własną działalność związaną z montażem wind towarowych. Należy na początku zrobić dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Powinieneś ustalić popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych urządzeń. Dość istotna kwestia to sposób reklamy oferowanych usług i sposób na pozyskanie klientów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości