Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Kilka dni temu dostałem maila z sugestią umieszczenia swojej strony do katalogu firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - reklama jest bezpłatne. Rzecz jasna jesteśmy w stanie nabyć opcje premium, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy ten sposób reklamy w ogóle coś daje? Większość ludzi szuka usług w wyszukiwarkach internetowych. A jaką drogą są w stanie wyszukać moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra forma promocji dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wynika, iż nie. Jeśli tak sądzisz to będziesz miał problem z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest duża i wystarczy zajrzeć na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jak możesz dać za friko tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że osoby poszukują w wyszukiwarkach firm i właśnie dlatego trzeba dodać na takich stronach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak ludzie znajdą twoją firmę na takiej stronie. Odrębną sprawą jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość