Strona 1 z 1

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Kielce. Mam problem z trzy letnią pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma prać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać i po niedługim czasie wyświetlają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o sprawdzonych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Witaj, czy sprawdzałeś firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam sporo serwisów, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki LG, może już kiepsko wypaść przy urządzeniach innej firmy. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada akredytacje dla pralki Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:10
autor: marekwirazka
Witaj, jak oglądałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Znajdziesz sporo fachowców, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poszukaj komentarzy w Internecie na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy: