Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Wolne tematy, możesz napisać co myślisz.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona zamontowana jakiś okres temu i wszystko działało w porządku. Lecz po kilku latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej rozsuwaniem. Miałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i zainkasowali kasę. Brama działała dobrze przez kilka miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś rzetelne firmy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam rzetelnego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, miałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię smucić, ale naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to dopasowana wysokość prowadnic, po których brama się porusza. Brama winna posiadać zapas luzu od podłoża. Mniej więcej 9 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą dobrze zrobione to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli pytasz o ślusarzy z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna amerykanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość