Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, znalazłem w internecie bardzo inspirujące zdjęcia lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na poniższym obrazku Obrazek . Jestem fanem takich rozwiązań, lecz boję się że są bardzo drogie. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do osób znających branże o jakiś przedział cenowy za takie lady do recepcji.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Cześć, super strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze ciekawsze niż na ilustracji umieszczonej w tym wątku. Jeżeli robią zlecenia dla tak dużych korporacji to z pewnością do najtańszych nie należą. Ale nie mam pojęcia czemu nie wyślesz do tej firmy zapytania ofertowego. Napiszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Wiele firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajazdu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Cześć, naprawdę bardzo oryginalne są ich lady recepcyjne. Nie wiem w jaki sposób oni to wyceniają, ale kiedyś na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od 2 tyś zł za metr bieżący lady recepcyjnej. To posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: