Strona 1 z 1

Dobry stomatolog z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Witajcie, szukam dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni lekarz jak leczył moje zęby to umieścił kawałek ukruszonego wiertła w zębie. Rzecz jasna po niedługim czasie ząb o sobie przypomniał. Z tego co czytałem w Internecie, można to wyjąć przy użyciu mikroskopu. Czy ktoś zna taki gabinet stomatologiczny w Radomiu? Nie chce wyrywać zęba i robić implanta w to miejsce. Każdy ma świadomość że są to spore koszty i o wiele większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, z tego co opisujesz to masz niezły kłopot. Jest taka klinika, która posiada niezłych specjalistów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, ale nie wiem czy mają taki sprzęt. Po raz pierwszy się z czymś takim spotykam, a leczyłem już wiele zębów. Posiadam również już 2 implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju kłopotów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to chore zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Solidny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Witaj. To ten lekarz nie wiedział, iż mu się wiertło złamało. Zostawił go w dziurze i założył plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Dzień dobry. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u innego stomatologa zostałem poinformowany o tym zdarzeniu. Nie ma co pisać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: